COMPANIA HENKEL A LANSAT PE PIATA ROMANIEI O NOUA GAMA FA-NUTRISKIN , DEODORANTE ROLL-ON , DEO STICK SI DEO SPRAY , IN FUNCTIE DE MODUL DE APLICARE PREFERAT SI O LOTIUNE DE CORP IN FUNCTIE DE TIPUL DE PIELE : MOSTURIZING CU ALOE VERA SI FRUCTE DE ACAI - PENTRU PIELE NORMALA , RICH BODY MILK CU UNT DE SHEA SI PIERSICA ALBA - AICI MA INCADREZ EU - PENTRU PIELE USCATA SI FIRMING CU CAFEINA SI CEAI VERDE PENTRU PLUS DE FERMITATE . ACUM SUNT SPRE...INCERCARE ...ORICUM , FA..GAMA YOGURT ESTE UNA DIN PREFERATELE MELE SI NU CRED SA MA DEZAMAGEASCA ACEASTA .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQAAulNzU6BBcw6Qk-OCHdd_693OaCIfMLq5XmVOaqGt6INpKlITYQvHD0RDLBWq6lPG6cSj2JLEXPJRpUK3dBAR0uRHNLHY4igfE5tA_1-MiCNiG8wz6UZGcELpUEbmNuWKuKcgStsp0y/s320/lotion_com_rich_detail.png)
O SA REVIN CU DETALII PESTE CATEVA SAPTAMANI...IN PRINCIPIU SUNT PRODUSE BUNE , RAPORTUL PRET CALITATE EXCELENT .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu